• Budżet uczniowski

• Kolejne zakupy w ramach budżetu uczniowskiego. Po ławeczkach obok sali gimnastycznej, przy dzwonku szkolnym pojawił się zegar elektroniczny. W końcu będzie wiadomo ile zostało do końca przerwy.

Przypominamy, że fundusze pozyskano z kiermaszu świątecznego organizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w realizację projektu.

Wspólnie pracujemy nad tym, by nasza szkoła była piękna, funkcjonalna i przyjazna uczniom.

• Budżet uczniowski

• Samorząd Uczniowski zadecydował, że w ramach budżetu uczniowskiego zakupione zostaną ławeczki na korytarz przy sali gimnastycznej. Fundusze pozyskano z kiermaszu świątecznego. Ławeczki już na Was czekają. Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w realizację projektu. SU

• NASZA SZKOŁA OTRZYMAŁA WSPARCIE

• Nasza szkoła otrzymała wsparcie w wys. 8 tys. zł w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

w 2023 roku.

Dzięki dotacji zakupimy nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży.

• KAMPANIA SPOŁECZNA #Rozmawiaj#Reaguj

• Nasza szkoła wyłączyła się do  kampanii społecznej #Rozmawiaj#Reaguj.

Celem akcji jest uwrażliwienie społeczeństwa na problem wykorzystania seksualnego małoletnich. Jej zadaniem jest zwiększenie świadomości społecznej i wskazanie odpowiednich wzorców zachowań w stosunku do dzieci, które często niewerbalnie sygnalizują, że zostały skrzywdzone.

Odczytując zamieszczony na plakacie kod QR, można przenieść się na stronę kampanii, gdzie są umieszczone wskazówki, które mogą pomóc opiekunowi małoletniego poradzić sobie z sytuacją podejrzenia wykorzystania lub faktu wykorzystania seksualnego dziecka, tak aby mógł dać małoletniemu odpowiednie wsparcie.