• ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

• Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego kiermaszu świątecznego, który odbędzie się w naszej szkole. Wasza pomoc w formie darowizn lub zaangażowania w organizację tego wydarzenia będzie nieoceniona. Dzięki Państwa wsparciu stworzymy magiczną atmosferę świąt dla naszej społeczności szkolnej.

• Nowa galeria Dzień Życzliwości została dodana do albumu fotograficznego

21 listopada - DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI - w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Głównym celem tego dnia było przybliżenie dzieciom znaczenia uśmiechu, życzliwości i akceptacji. Niezwykle wartościowe i piękne święto. Piękne, bo zachęca nas do bycia miłym i otwartym na drugiego człowieka. Wartościowe, ponieważ jest okazją do poruszenia tematu szacunku i życzliwości w stosunku do innych. Nasze korytarze zostały udekorowane informacjami na temat empatii i życzliwości, cytatami i przysłowiami o dobroci , uśmiechu, przyjaźni. Na dobry początek dnia wszyscy otrzymali znaczki z hasłem „Znajdź się wśród życzliwych”. Wśród uczniów, pracowników i nauczycieli działała „Szkolna poczta życzliwości”, do której były wrzucane i odbierane miłe słowa na dobry dzień. Przygotowane zostały fotobudki, w których uczniowie i wychowawcy mogli zrobić sobie wspólne zdjecia. Wychowawcy wraz z uczniami wybierali najżyczliwsze osoby z klasy i wspólnie wykonywali piękne łańcuchy życzliwości. Szkoła również przystąpiła do akcji „Pozytywna uwaga”. Pamiętajmy o tym, by uśmiech gościł na naszych twarzach nie tylko od święta. "Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować, jest życzliwość dla drugiego człowieka" Pozytywna energia, którą przekazaliśmy innym, na pewno powróci do nas ze zdwojoną siłą. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego święta.